Acquia Connector (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Active
ast: Activu
