Acquia Connector (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Variable
eo: Variablo

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Active
eo: Aktiva

en: Manual update check
eo: Permana ĝisdatiga kontrolo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Error reporting
eo: Raportoj pri eraroj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
