Acquia Connector (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Variable
jv: Variabel

en: Name
jv: Jeneng

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Active
jv: Aktif

en: Manual update check
jv: Ngecèk update manual

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Private files
jv: Berkas pribadi

en: Text formats
jv: Format teks

en: Temporary files
jv: Berkas sawetārā

en: Asc
jv: Urut Maju
