Acquia Connector (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Active
ml: സജീവമായ
