Acquia Connector (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
