Acquia Connector (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Variable
sk: Premenná

en: Name
sk: Názov

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Active
sk: Aktívny

en: Manual update check
sk: Ručná kontrola aktualizácie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Source code
sk: Zdrojový kód

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Error reporting
sk: Hlásenie chýb

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Private files
sk: Privátne súbory

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Temporary files
sk: Dočasné súbory

en: Asc
sk: Vzostupne
