Acquia Connector (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Sort by
ug: تىزىش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
