Acquia Connector (8.x-1.7) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Active
fil: Aktibo

en: Text formats
fil: Mga format ng teksto
