Acquia Connector (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Variable
hu: Változó

en: Name
hu: Név

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Active
hu: Aktív

en: Manual update check
hu: Kézi frissítés ellenőrzés

en: Desc
hu: Csökk

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Sort by
hu: Rendezés

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Source code
hu: Forráskód

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Error reporting
hu: Hibajelentés

en: Configuration settings
hu: Beállítási lehetőségek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Private files
hu: Rejtett fájlok

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: Temporary files
hu: Ideiglenes fájlok

en: Error: @message (@errno)
hu: Hiba: @message (@errno)

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Network key
hu: Hálózati kulcs

en: Network dashboard
hu: Hálózati vezérlőpult
