Acquia Connector (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Variable
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Active
is: Virkt

en: Manual update check
is: Kanna með uppfærslur handvirkt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
