Acquia Connector (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Variable
km: អថេរ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Active
km: សកម្ម

en: Manual update check
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ដៃ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Error reporting
km: រាយការណ៍​កំហុស

en: Private files
km: ឯកសារ​ឯកជន

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Temporary files
km: ឯកសារ​បណ្តោះ​អាសន្ន
