Acquia Connector (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Active
nn: Aktiv

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Error reporting
nn: Rapportering av feil

en: - All -
nn: - Alle -
