Acquia Connector (8.x-1.8) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
