Acquia Connector (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Name
pl: Nazwa

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Active
pl: Aktywne

en: Manual update check
pl: Ręczne pobranie informacji o nowych wersjach

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Migrate
pl: Migracja

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Connect
pl: Połącz

en: Source code
pl: Kod źródłowy

en: Passed
pl: Zdany

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Error reporting
pl: Powiadamianie o błędach

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Private files
pl: Pliki prywatne

en: File system permissions
pl: Uprawienia systemu plików

en: Database errors
pl: Błędy bazy danych

en: Text formats
pl: Formaty tekstu

en: Temporary files
pl: Pliki tymczasowe

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: PHP access
pl: Dostęp PHP

en: <h3>Connected to the Acquia Network</h3>
pl: <h3>Połączono z Acquia Network</h3>

en: Preparing for migration
pl: Przygotowywanie do migracji

en: Temporary files removed
pl: Pliki tymczasowe zostały usunięte

en: Answers you need
pl: Odpowiedzi, których potrzebujesz

en: Support when you want it
pl: Wsparcie wtedy, kiedy tego chcesz

en: Source code analysis
pl: Analiza kodu źródłowego.

en: Admin privileges
pl: Przywileje administratora

en: Nodes and users
pl: Węzły i użytkownicy
