Acquia Connector (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Next
cs: Další

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Search
cs: Hledat

en: Variable
cs: Proměnná

en: Name
cs: Jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Active
cs: Aktivní

en: Manual update check
cs: Ruční kontrola aktualizací

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Temporary files
cs: Dočasné soubory

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
