Acquia Connector (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Search
ka: ძიება

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Active
ka: აქტიური

en: Manual update check
ka: განახლებების ხელით შემოწმება

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები

en: Temporary files
ka: დროებითი ფაილები
