Acquia Connector (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Search
th: ค้นหา

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Passed
th: ผ่าน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Error reporting
th: การรายงานปัญหา

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
