Acquia Connector (8.x-1.26) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Active
sq: Aktiv

en: Site name
sq: Emri i sajtit
