Acquia Connector (8.x-2.0-rc2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ

en: Temporary files
bn: অস্থায়ী ফাইলসমূহ
