Acquia Connector (8.x-2.0-rc2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Name
bo: མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Manual update check
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ཞིབ་བཤེར

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Temporary files
bo: གནས་སྐབས་ཡིག་ཆ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
