Acquia Connector (8.x-2.0-rc2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Name
el: Όνομα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Active
el: Ενεργό

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Manual update check
el: Χειροκίνητος έλεγχος για ενημερώσεις

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Temporary files
el: Προσωρινά αρχεία

en: Asc
el: Αύξ

en: Site UUID
el: UUID ιστοτόπου
