Acquia Connector (8.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Search
ps: لټون

en: Variable
ps: بدلیده

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Active
ps: فعال

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -

en: Text formats
ps: متن بڼې

en: Temporary files
ps: لنډمهاله دوتنې
