Acquia Content Hub (3.5.1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
