Acquia Content Hub (3.6.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Original
lt: Orginalas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Purge
lt: Valyti

en: Match
lt: Sutampa

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
