Acquia Content Hub (3.6.1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Default
ar: الافتراضي

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
