Acquia Content Hub (3.6.3) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: n/a
he: -ללא-

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Field name
he: שם שדה

en: items
he: פריטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Modified
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
