Acquia Content Hub (8.x-1.18) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
