Acquia Content Hub (8.x-1.19) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Threshold
he: סף

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Source
he: מקור

en: Limit
he: גבול

en: Client
he: לקוח

en: Publish
he: פרסם

en: Machine name
he: שם מכונה

en: User Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Not set
he: לא נקבע

en: - All -
he: - הכל -

en: Entities
he: ישויות

en: Updated entity %type with ID %id.
he: עודכנה היישות %type עם המזהה %id.
