Acquia Content Hub (8.x-1.23) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: all
da: alle

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: API Key
da: API-nøgle

en: item
da: vare

en: items
da: elementer

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Source
da: Kilde

en: Limit
da: Grænse

en: Client
da: Klient

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Publish
da: Udgiv

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Machine name
da: Internt navn

en: User Role
da: Brugerrolle

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Not set
da: Ikke angivet

en: - All -
da: - Alle -

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: The entity type.
da: Entity-typen.

en: Entity types
da: Enheds typer

en: Category %label has been deleted.
da: Kategori %label slettet.

en: Created entity %type with ID %id.
da: Entity af typen %type med ID %id oprettet.

en: Updated entity %type with ID %id.
da: Entity af typen %type med ID %id opdateret.

en: %email is not a valid email address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: %emails are not valid email addresses.
da: %emails er ikke gyldige e-mail-adresser.
