Acquia Content Hub (8.x-1.23) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Tags
my: Tag များ

en: all
my: အားလုံး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
