Acquia Content Hub (8.x-1.23) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Entities
sr: Ентитети

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
