Acquia Content Hub (8.x-1.25) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Tags
ar: وسوم

en: all
ar: الكل

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Source
ar: المصدر

en: Limit
ar: حد

en: Publish
ar: انشر

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Entities
ar: الكيانات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
