Acquia Content Hub (8.x-1.25) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: all
se: buot

en: Name
se: Namma

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra
