Acquia Content Hub (8.x-1.28) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
