Acquia Content Hub (8.x-1.29) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Tags
af: Etikette

en: all
af: alle

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Sources
af: Bronne

en: Source
af: Bron

en: - All -
af: - Alle -
