Acquia Content Hub (8.x-1.29) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Tags
sl: Oznake

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Sources
sl: Viri

en: Publish
sl: Objavi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
