Acquia Content Hub (8.x-1.30) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ

en: Publish
am: አትም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
