Acquia Content Hub (8.x-1.30) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Tags
ja: タグ

en: all
ja: すべて

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: items
ja: アイテム

en: Threshold
ja: しきい値

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Sources
ja: ソース

en: Source
ja: ソース

en: Limit
ja: 制限

en: Client
ja: クライアント

en: Publish
ja: 掲載

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: User Role
ja: ユーザーの役割

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Email Notification Settings
ja: メール通知の設定

en: Bundles
ja: バンドル

en: Not set
ja: 未設定

en: - All -
ja: - 全て -

en: Entities
ja: エンティティ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: The entity type.
ja: エンティエィタイプ。

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル

en: Category %label has been deleted.
ja: カテゴリー %label が削除されました。

en: Created entity %type with ID %id.
ja: ID %id のエンティティ %type を作成しました。

en: Updated entity %type with ID %id.
ja: ID %id のエンティティ %type を更新しました。

en: %email is not a valid email address.
ja: %email は適切なメールアドレスではありません。

en: %emails are not valid email addresses.
ja: %emails は適切なメールアドレスではありません。

en: REST resource config ID
ja: REST リソース設定 ID
