Acquia Content Hub (8.x-1.32) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
