Acquia Content Hub (8.x-1.33) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Tags
ast: Etiquetes

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Sources
ast: Fontes
