Acquia Content Hub (8.x-1.35) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Tags
ps: بچوي

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Source
ps: سرچينه

en: User Role
ps: غړي نده (رول)

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: - All -
ps: - ټول -
