Acquia Content Hub (8.x-1.39) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Tags
cy: Tagiau

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Limit
cy: Terfyn

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
