Acquia Content Hub (8.x-1.39) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Sources
fil: Mga pinagmulan

en: Client
fil: Kliyente
