Acquia Content Hub (8.x-1.43) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: all
th: ทั้งหมด

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Limit
th: จำกัด

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
