Acquia Content Hub (8.x-1.46) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Publish
az: Dərc et

en: Machine name
az: Maşın adı

en: User Role
az: İstifadəçi Rolu

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entities
az: Entitilər
