Acquia Content Hub (8.x-1.49) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Author
vi: Tác giả

en: Tags
vi: Thẻ

en: all
vi: tất cả

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Sources
vi: Nguồn

en: Source
vi: Nguồn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Connection
vi: Kết nối

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args

en: entity
vi: thực thể
