Acquia Content Hub (8.x-2.10) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: n/a
ast: n/d

en: Details
ast: Detalles

en: update
ast: anovar
