Acquia Content Hub (8.x-2.10) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
