Acquia Content Hub (8.x-2.11) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Details
sq: Hollësi

en: update
sq: u përditësua

en: About
sq: Informacione
