Acquia Content Hub (8.x-2.16) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Details
hr: Detalji

en: update
hr: ažuriraj

en: The file could not be created.
hr: Datoteka ne može biti stvorena.

en: About
hr: Opis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
